ENTERTAINMENT

Dit is Annabelle van der Spek (Vrouw van Kees)

Annabelle Van Der Spek C

Kees van der Spek is zeker van alle markten thuis! Zo is hij journalist, programmamaker en regisseur. Je hebt zijn gezicht kunnen zien in ‘Kees van der Spek: Oplichters aangepakt’. En van dit programma komt hij tevoorschijn in de variant: ‘Oplichters in het Buitenland’. Daarnaast heb je hem ook kunnen spotten in een drag-queen programma die Make up your Mind heet. Als je naar zijn programma’s kijkt, heb je vast al wel een indruk van hoe hij is, maar over zijn vrouw Annabelle weten we niet zo veel. Daarom staat Annabelle van der Spek vandaag bij de schijnwerpers bij ons!

De relatie van Annabelle van der Spek en Kees

Annabelle van der Spek is al jarenlang gelukkig samen met Kees, en met jarenlang bedoelen we echt al dat ze 20 jaar samen zijn sinds 4 juni 2004. En ze zijn nog steeds dolverliefd op elkaar: ‘Deze prachtige, lieve, geweldige vrouw zei precies 20 jaar geleden ‘ja’ tegen mij. Ik ben nog precies even verliefd op haar als toen’. Dit postte hij op Instagram op de dag van hun jubileum. Binnen hun relatie is er door de jaren heen ook een gezinsuitbreiding geweest. Annabelle heeft samen met Kees twee zoons gekregen, maar Kees heeft ook twee andere zoons uit een eerdere relatie.

De carrière van Annabelle van der Spek

Annabelle is zelf ook geen onbekende van de televisiewereld, maar je hebt haar niet op de buis kunnen spotten, want ze is vooral achter de schermen bezig. Ze zit in de productie en ze heeft samengewerkt met verschillende bekende Nederlanders, zoals Gordon en Robert ten Brink, maar sinds de kinderen zijn geboren vertelde Kees dat ze nu ‘stabieler’ werk heeft. Wat hij hier precies mee bedoeld is niet bekend. Kees vind het wel fijn dat ze in hetzelfde wereldje zitten, daardoor begrijpen ze elkaar beter volgens hem.

Annabelle Van Der Spek 4 Annabelle Van Der Spek 3 Annabelle Van Der Spek 2 Annabelle Van Der Spek 1 Annabelle Van Der Spek

Laat een reactie achter

error: Content is protected !!